Auta z dovozu

Autobazar Jelínek

Autobazar Jelínek je tradičním autobazarem, který je zaběhlý a svým klientům nabízí kvalitní služby. Samozřejmostí je kompletní technické zázemí se všemi dostupnými službami. Na trhu působí firma již od roku 1989. Všechny vozy jsou pojištěny proti krádeži, poškození a dokonce pro případ nehody na předváděcí jízdě. Areály tohoto autobazaru jsou pečlivě střeženy pomocí kamerového systému a také pomocí ochranky. Každá z poboček zaměstnává pouze kvalitně vyškolené pracovníky, kteří jsou Vám k dispozici při jakémkoliv problému.

Společnost se snaží poskytovat služby pouze vysoce kvalitní a seriózní. Jejich zkušenosti vychází z dlouholeté tradice. Autobazar Vám nabízí služby zprostředkování prodeje, můžete zde tedy prodat svůj starý vůz a ihned za něj získáte peníze hotově. Auta jsou přijímána do komisního prodeje. Výkup vozidel za hotové je samozřejmostí. Máte také garanci nejvyšší možné ceny. Můžete také provézt prodej auta formou protiúčtu. Po koupi automobilu získáte také po prodejní servis na ojetá vozidla. Tento servis obsahuje kompletní diagnostiku a měření emisí.

Dále se autobazar postará o převody vozidel. Pokud bude potřeba bude auto kvalitně připraveno na STK. Všechny důležité kontaktní informace a údaje naleznete na oficiálních internetových stránkách autobazaru. Autobazar má kompletně tři pobočky.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tuzemské autobazary a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Potřebujete levné povinné ručení? Zkuste srovnání povinného ručení na internetu přes webové stránky nejlevnejsipojistenivozidel.com, díky kterému dostanete srovnání cen od předních Českých pojišťoven.
povinnerucenisrovnani.com - Nejlevnější zákonné pojištění vozidel