Auta z dovozu

Bob a Tom autobazar Plzeň

Autobazar Bob a Tom nabízí širokou paletu vozů na prodej. Umožňuje koupi vozu na splátky. Vykupuje vozidla za hotové peníze, je zde také možný komisní prodej. Můžete také použít formu protiúčtu, kdy jako protiúčet bude sloužit Vaše staré auto. Jeho cena, která vznikne pečlivým ohodnocením bude následně odečtena z výsledné ceny nového auta.

Autobazar se také specializuje na čištění vozidel. Samozřejmostí je i kvalitní pneuservis, kde si můžete koupit nové a nebo ojeté pneumatiky. Autobazar také vykonává služby STK a kontroly emisí. Pokud si Váš nový vůz budete chtít nechat zrovna pečlivě vyčistit, můžete využít několik nabízených balíčků.

Jednotlivě obsahují mnoho služeb jako je luxování auta, mytí a tepování koberečků, vyčištění přístrojové desky, konzervaci plastových a pryžových dílů, oživení plastů, leštění oken, tepování sedadel, výplní dveří a podlah automobilu. Můžete si také nechat oživit lak. Celá karoserie bude pečlivě vyleštěna. Vnější plasty budou pomocí speciálních látek oživeny. Dojde na odstranění asfaltových skvrn a odstraněny budou také drobné oděrky na karoserii.

V pneuservisu se demontují a montují pneumatiky na osobní vozy i na SUV a VANy do hmotnostního limitu 3,5 tuny. Všechny pneumatiky jsou pečlivě vyváženy. Vyvážena budou kola bez středového otvoru, které používají například značky Citroen a Peugeot.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Tuzemské autobazary a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Potřebujete levné povinné ručení? Zkuste srovnání povinného ručení na internetu přes webové stránky nejlevnejsipojistenivozidel.com, díky kterému dostanete srovnání cen od předních Českých pojišťoven.
povinnerucenisrovnani.com - Nejlevnější zákonné pojištění vozidel